22426417 1535421203162054 7361400710297816072 oV skupni ekipi Koroške, nastopali tudi naši atleti.

V Grajskem parku na Ravnah je v soboto, 14. 10.2017, potekal že 51. Kros občinskih reprezentanc. Čudovito vreme in skoraj 300 nastopajočih atletov iz 12-tih različnih občin je zaslužnih za prekrasno tekaško predstavo, ki je še dodatno popestrila vzdušje ob Občinskem prazniku na Ravnah.
Atleti treh klubov, Slovenjgraškega, Koroškega z Raven ter iz Radelj, so tokrat nastopili v skupni ekipi Koroške in zastopali Občino Ravne. Skupaj so osvojili kar 7 medalj ter se kot ekipa uvrstili tik pod stopničke, na 4.mesto.
Zlato medaljo je osvojila Zala Sekavčnik, srebrni Aleksej Klemenčič in Maša Volentar, bronaste medalje pa so si pritekli Tadej Grilc, Tina Česnik, Lana Sekaučnik in Miha Ažnoh.

Podrobnejši rezultati:
M1 - Mlajši pionirji A - letnik 2005
3. mesto - AŽNOH Miha 2005 Koroški atletski klub
10. mesto - VERNEKER Žiga 2006 Koroški atletski klub
11. mesto - SOVIČ Max 2005 Koroški atletski klub
EM1 – Ekipno Koroški atletski klub - 2. mesto

Z1 - Mlajše pionirke A - letnik 2005
15. mesto - POTNIK Lucija 2005 Koroški atletski klub
17. mesto - ŠTURM Lara 2005 Koroški atletski klub
EZ1 - Ekipno Koroški atletski klub - 7. mesto

M2 - Mlajši pionirji B - letnik 2004
2. mesto - KLEMENČIČ Aleksej 2004 Atletski klub Slovenj Gradec
11. mesto- NOVAK Maruš 2004 Koroški atletski klub
19. mesto - PREDNIK Aljaž 2004 Atletski klub Slovenj Gradec
EM2 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

Z2 - Mlajše pionirke B - letnik 2004
3. mesto - SEKAUČNIK Lana 2004 Koroški atletski klub
9. mesto - AŽNOH Tina 2004 Koroški atletski klub
16. mesto - KAMENIK Ajda 2004 Koroški atletski klub
EZ2 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

M3 - Starejši pionirji A - letnik 2003
9. mesto - ŠTERN Nejc 2003 Koroški atletski klub
16. mesto - PROŠT Urban 2004 Atletski klub Slovenj Gradec
EM3 - Ekipno Koroški atletski klub - 7.mesto

Z3 - Starejše pionirke A - letnik 2003
1. mesto - SEKAVČNIK Zala 2003 Atletski klub Slovenj Gradec
11. mesto - NAVODNIK Hanna Paulina 2003 Koroški atletski klub
EZ3 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

M4 - Starejši pionirji B - letnik 2002
5. mesto - AŽNOH Rok 2002 Koroški atletski klub
7. mesto - KUGOVNIK Andraž 2002 Koroški atletski klub
EM4 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

Z5 - Mlajše mladinke - letnik 2000 in 2001
5. mesto- DRETNIK Urška 2001 Koroški atletski klub
8. mesto- PISNIK Veronika 2000 Atletski klub Slovenj Gradec
EZ5 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

M5 - Mlajši mladinci - letnik 2000 in 2001
12. mesto - KORDEŽ Mitja 2001 Atletski klub Slovenj Gradec
14. mesto - MAČEK Tilen 2000 Koroški atletski klub
EM5 - Ekipno Koroški atletski klub - 6.mesto

M6 - Starejši mladinci - letnik 1998 in 1999
6. mesto - POGOREVC Jaka 1998 Atletski klub Slovenj Gradec
9. mesto - ANDREJC Žiga 1998 Atletski klub Slovenj Gradec
EM6 - Ekipno Koroški atletski klub - 3.mesto

Z6 - Starejše mladinke - letnik 1998 in 1999
3. mesto - ČESNIK Tina 1999 Koroški atletski klub
10. mesto - ABELN Maruška 1998 Atletski klub Slovenj Gradec
EZ6 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

Z7 - Članice - 1997 in starejše
12. mesto-OSRAJNIK Nataša 1990 Atletski klub Slovenj Gradec
13. mesto-ZAGERNIK Tina 1978 Atletski klub Slovenj Gradec
EZ7 - Ekipno Koroški atletski klub - 6.mesto

M7 - Člani - letnik 1997 in starejši
3. mesto - GRILC Tadej 1990 Koroški atletski klub
12. mesto -TRETJAK Jan 1994 Koroški atletski klub
15. mesto - MORI Jože 1964 Koroški atletski klub
EM7 - Ekipno Koroški atletski klub - 4.mesto

 

mala sola atlet slovenj gradec

atletika brez meja

atletska sola slovenj gradec

tekmovalna atletika 2

rekreativna atletika2