34715063 1766247740079398 77707838264180736 nLana z osebnim rekordom bronasta v metu diska.

Na četveroboju mladinskih reprezentanc Češke, Madžarske, Slovaške in Slovenije, ki je v soboto, 9. 6. 2018 potekal na Ptuju, so v slovenski reprezentanci odlično nastopili Lana Verhovnik, Mitja Kordež, Vita Vovk, Zala Sekavčnik in Zala Hovnik. Najvišje se je med našimi atleti uvrstila Lana Verhovnik, ki je v metu diska z novim osebnim rekordom 39,18 m osvojila bronasto medaljo in se zelo približala znamki 40,00 m kolikor znaša norma za EP. Vita Vovk in Mitja Kordež sta v teku na 200m osvojila peto mesto, Zala Sekavčnik in Zala Hovnik pa sta nastopili izven konkurence ter dosegli tretje in deveto mesto. Posebej navdušujoče je nastopila Zala Sekavčnik, ki je v teku na 1500m z novim osebnim rekordom 4:39,74 za več kot štiri sekunde presegla normo za EP18, kjer pa letos zaradi mladosti še ne bo nastopila.