60036592 2245527835484717 6900852124897247232 oŠtiri odličja naših srednješolcev.

Naši atleti in atletinje so v sredo, 8.5.2019, uspešno nastopili na področnem prvenstvu srednjih šol v Celju. Tokrat niso nastopil v klubskih barvah, ampak so zastopali vsak svojo srednjo šolo.
V teku na 100m je pričakovano zmagal Mitja Kordež, ki je zastopal Srednjo šolo Ravne. Tokratno slavje ob zmagi je žal preprečila poškodba zadnje stegenske mišice ob prečkanju ciljne črte. Upamo na čim prejšnje okrevanje, saj se je letna atletska sezona pravzaprav šele dobro začela, pred Mitjem pa je še veliko pomembnih izzivov.
Med atletinjami je največ gimnazijk. Povezanost v klubu in pripadnost Gimnaziji sta bili še dodadna motivacija za borben tek v štafeti 4 x 100m, v katerem so dekleta Zala Katarina Hovnik, Veronika Pisnik, Lana Verhovnik in Vita Vovk uvrstile na 2.mesto. Dekleta so uspešno tekmovale tudi posamično. Zala Sekavčnik se je uvrstila na 2.mesto v teku na 1000m, Lana Verhovnik pa v suvanju krogle. Vita Vovk in Zala Katarina Hovnik sta bili peta in šesta v teku na 100m. Veronika Pisnik peta, Neža Jelen Križovnik pa deseta v teku na 400m. Srednjo šolo Slovenj Gradec in Muta je zastopala Zala Bricman, ki je bila sedma v suvanju krogle.