61879343 2282330981804402 8367166591250464768 nNaši atleti in atletinje so se iz Kranja vrnili s sedmimi medaljami.

Iz Kranja, kjer je v soboto, 1.6.2019, potekal tradicionalni že 25. mednarodni miting memorial Vučko, so se naši atleti vrnili s sedmimi medaljami,  več osebnimi rekordi, pa tudi utrujeni, saj so na tekmovališčih dali vse od sebe, in to je največji uspeh. Miting v Kranju velja glede na število udeležencev za največji slovenski atletski miting. Predvsem se ga radi udeležijo mlajši atleti, ki imajo priložnost tekmovati v res dobri konkurenci. Letošnjega mitinga so se udeležili tudi atleti iz Hrvaške, Srbije in Avstrije. Vsega skupaj je bilo na tekmovavnje prijavljenih kar 913 atletov in atletinj, od tega kar 34 iz Atlletskega kluba Slovenj Gradec.
Na najvišji stopnički je stal Aleksej Klemenčič, ki je premagal vso konkurenco v teku na 600m, ob njem pa Urban Prošt, ki je v cilj prišel le malo za Aleksejem. Na drugo stopničko so stopile tudi Zala Sekavčnik (600m), Nuša Lužnik (vortex) in Janine Lužnik (krogla). Na tretjo pa Potočnik Lana (vortex) in Ivana Simonović (daljina). Le za las je ostal brez medalje Tomi Štruc v teku na 60m. Prav tako je bil četrti Jaka Pogorevc, ki je v teku na 400m odtekel svoj nov osebni rekord (49.42).

Odlično so tekmovali tudi vsi ostali atleti in atletinje, ki so se pogumno podali na tekmovališča, in se trudili za čim boljši uspeh.