82377488 2731136983590464 4461785990440157184 nDvoranska tekmovanja v polnem teku.

Atletska dvorana v Parku Šiška v Ljubljani je danes, 18.1.2020, gostila dve tekmovanji – Prvenstvo Slovenije U14 ter Mednarodni dvoranski miting.
Barve našega kluba je na PS U14 zastopalo devet atletov in atletinj. Abeln Jonas, Komar Matej, Krajnc Lovro, Merzdovnik Taj, Mežnarc Jernej, Samec Jan, Štruc Tomi, Valič Ištvan in Raj Ema Pika so tekmovali v teku na 60 m. Štruc Tomi in Komar Matej sta se uvrstila v B finale, Tomi je zasedel osmo, Matej pa dvanajsto mesto.
Svoje predstavnike smo imeli tudi na Mednarodnem mitingu, ki je potekal pred prvenstvom. V teku na 60 m se je Pogorevc Maja uvrstila na 3.mesto, Hovnik Zala je bila peta, Korošec Gaja sedma, Vovk Vita deveta. Samec Tjaša zaradi padca danes žal ni prečkala cilja. Aljaž Prednik pa zaradi bolečin v mišici ni nastopil.