120258880 3364367980267358 2188997415821896507 nOdlično Matej in ostali...

Maribor je danes gostil atlete in atletinje starostnih kategorij U12 in U14. V množični zasedbi mladih je naš klub zastopalo 15 atletov in atletinj.
V suvanju krogle je odlično tekmoval Matej Komar, ki se je z metom 9,80 uvrstil na 2. mesto.
Matej je nastopil tudi v teku na 200 m, kjer so tekli tudi Blažun Žan, Krajnc Lovro, Plevnik Matija, Samec Jan, Štruc Tomi, Al Hiasat Maruška, Hovnik Krivec Ajda in Raj Ema Pika. Tek na 200m je bila danes najbolj zastopana disciplina, na startu je bilo 50 fantov in kar 78 deklet.
Mlajše selekcije U12 Bricman Mojca, Grešovnik Uma, Kormanšek Neja in Raj Lili Ivana, Plevnik Aljaž in Skarlovnik Taj so se pomerili v teku na 60m. Andraž in Taj sta tekmovala tudi v metu vortexa, Uma in Maruška pa tudi v skoku v daljino.
Posebne pohvale gredo Lili Ivani, Neji, Mojci in Andražu, ki so danes prvič tekmovali na atletski stezi.