159975664 3822979094406242 4473551370318645880 nNa zaključku zimskega dela sezone še štiri mladinske medalje.

Na zadnjem v seriji dvoranskih prvenstev so se v soboto, 13.3.2021, v Novem mestu pomerili mlajši mladinci in mladinke. Izplen naših atletov in atletinj je bil tudi tokrat odličen. Aljaž Prednik se je z osebnim rekordom 6,14m v skoku v daljino uvrstil na 2. mesto. Kot druga je s časom 25,86s in osebnim rekordom ciljno črto v teku na 200m prečkala Gaja Korošec. Nuša Lužnik pa je bila druga v suvanju krogle (12,71m).
Za stopničke so poskrbela tudi dekleta v štafeti 4x200m – Korošec Gaja, Frajdl Neja, Kelaidis Melina in Tjaša Mori so si pritekle bron. V štafeti 4x200m so tekmovali tudi fantje. Aljaž Prednik, Urban Prošt, Nik Uranc in Nejc Škrabec so v cilj pritekli kot drugi, a bili kasneje zaradi domnevnega prestopa diskvalificirani.
Visoka uvrstitev na 4. mesto uspela Urbanu Proštu v teku na 200m, Leji Bricman v suvanju krogle in Aljažu Predniku v troskoku. Gaja Korošec je tekla tudi v finalu 60m in bila končno peta. Nik Uranc pa se je uvrstil na 6. mesto teka na 200m.
Osebne rekorde so v teku na 200m poleg Gaje Korošec dosegle še Manca Šverc in Tjaša Mori. Tjaša Samec je žal 'pobegnila' na štartu teka na 60m in ostala brez uvrstitve.
Tri srebrne medalje v posamičnih disciplinah ter bron deklet v štafeti 4x200m ter osebni rekordi atletov in atletinj so odličen zaključek zimske sezone in prvenstev v dvorani.