305160283 5447747435262725 4971695580801158601 nODLIČEN ZAČETEK JESENSKEGA DELA SEZONE! PADLI SO TRIJE OSEBI REKORDI IN NOVA ZMAGA!

Atleti in atletinje Atletskega kluba Slovenj Gradec jesenski del sezone začenjajo odlično! 3.9.2022 so sezono otvorili naši mlajši mladinci in mladinke, ki so v Novi Gorici, nastopili na Ekipnem prvenstvu Slovenije za mlajše mladince in mladinke.
Nuša Lužnik je znova pokazala izvrstno predstavo. Njen disk je letel daleč, čez mejo 40m in pristal pri 41,10m. Naša Nuša je ponovno pokorila vso konkurenco in zmagala.
Odličen dosežek je v teku na 1500m uspel tudi naši mladi tekačici Emi Piki Raj, ki je postavila nov osebni rekord. Njen rekordni dosežek zdaj znaša 4:56.27.
Osebnega rekorda v teku na 1500m se je veselil tudi Lovro Kranjc. V cilj pritekel s časom 4:49.14 in postavil nov osebni mejnik.
Matej Komar je rekorden dosežek dosegel v suvanju krogle. Kroglo mu je prvič uspelo suniti čez mejo 10-ih metrov. Nov osebni rekord Mateja zdaj znaša 10,13m.
V teku na 100m in 400m je tekmovala Gaja Korošec. V teku na 100m je v boju tisočink, s časom 12.83, končala na 4. mestu. V teku na 400m pa se je Gaja uvrstila na 3. mesto. V cilj je pritekla s časom 59.56.
Našim atletom in atletinjam iskreno čestitamo! V nadaljevanju sezone jim želimo veliko novih uspehov!
Iskrene čestitke tudi trenerjema Urošu Verhovniku in Viktoriji Pisnik, ki sta poskrbela za odlično formo naših atletov!