Kids athletics 51Na otroški atletiki sodelovalo 51 otrok.

Uspešno smo  izpeljali še en zaključek. V okviru mednarodnega projekta Kids athletics, ki poteka pod okriljem Atletske zveze Slovenije, smo 18.6.2015 na atletskem stadionu v Slovenj Gradcu izvedli tekmovanje v otroški atletiki. Udeležilo se ga je 51 otrok, ki so se, razdeljeni v 6 skupin, medekipno pomerili v atletskih izzivih na 7 različnih postajah: šprint-ovire, skok v daljino, met žoge, met kopija, formula 1, vzdržljivostni tek, skoki v križu. Sicer ni šlo za tipično atletsko tekmovanje, je pa vključevalo vse atletske prvine: šprinte, skoke, mete, vzdržljivostni tek, koordinacijo....
Čestitke koordinatorki Martini Lamut za odlično organizacijo. Vsi smo se imeli fajn, otroci, starši in izvajalci.